Firma AGROPOL zajmuje się szeroko rozumianym doradztwem w sektorze rolniczym oraz handlem środkami do produkcji rolnej.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową strona www. Nowy serwis internetowy z pewnością pozwoli Państwu szybko i przyjemnie zapoznać się z naszą ofertą.


Co nowego w świecie AGROPOL? Bądź na bieżąco z wszystkimi aktualnościami i promocjami. Upewnij się, że nie przegapisz wyjątkowych ofert promocyjnych i akrualności.

W dzisiejszych czasach nowoczesność wkracza niemal do każdej dziedziny naszego życia. Jedną z nich jest także rolnictwo. Nowoczesne gospodarstwa rolne są wizytówką naszej polskiej ziemi i stanowią znaczną konkurencję także na niełatwym rynku Europejskim. Misją i celem firmy Agropol jest zaspokojenie potrzeb i wymagań każdego gospodarstwa rolnego.

Dlatego też aby spełnić oczekiwania naszych klientów, posiadamy w sprzedaży pełną gamę środków do produkcji rolnej i paliw. To wszystko z fachowym doradztwem znajdzie w naszej firmie!

Zapraszamy do współpracy.

Dostarczamy olej napędowy z Rafinerii LOTOS SA Czechowice Dziedzice bezpośrednio do klienta pod wskazany adres, a w siedzibie firmy prowadzimy sprzedaż oleju napędowego z dystrybutora. Dostawy realizujemy po zgłoszeniu telefonicznym, w oparciu o uzgodniony harmonogram.

Klienci nabywający paliwa za naszym pośrednictwem zaopatrują się w produkt najwyższej jakości. Oferowany przez nas olej napędowy spełnia wszystkie obowiązujące w Polsce wymogi i posiada atesty.

Zgodnie z ustawą o systemie monitorowania drogowego przewozów towarów (SENT) każda dostawa oleju napędowego jest zgłaszana do systemu. Przy złożeniu zamówienia należy podać dane zamawiającego, ilość oraz miejsca dostarczenia. Każdy odbierający powinien zgłosić zakończenie dostawy. Istnieje możliwość upoważnienia naszy pracowników do zamykania dostaw.

Agropol oferuje szeroką gamę syntetycznych i mineralnych olejów silnikowych dla maszyn rolniczych firm: ORLEN OIL, FUSCH OIL. Ponadto w ofercie posiadamy: smary i środki konserwacji maszyn i akcesoria.Szczegółowe informacje można uzyskać w naszym dziale handlowym
lub pod telefonem 77/486-90-36
+48 696-069-258


Zbiorniki na olej napędowy

W naszej ofercie posiadmy zbiorniki na olej napędowy, które są przeznaczone do magazynowania oraz wewnętrznego dystrybuowania oleju napędowego. Każdy zbiornik na paliwo został wyprodukowany przy wykorzystaniu najwyższej jakości polietylenu, cechującego się doskonałą wytrzymałością oraz bardzo dobrą odpornością na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych.


W asortymencie posiadamy dwupłaszczowe zbiorniki na olej napędowy o różnych pojemnościach, począwszy od 1500 l do 10 000 l. Większość oferowanych zbiorników posiada w standardowym wyposażeniu takie elementy, jak przepływomierz cyfrowy, filrt paliwa, automatyczny pistolet, wąż dystrybucyjny o długości 6 metrów oraz pompa o wydajności 56 l/min. Oferowane zbiorniki zostały wyprodukowane pod ścisłym nadzorem Urzędu Dozoru Technicznego.
PHU Agropol Sp z o.o.
48-120 Baborów,
ul. Kolejowa 1
tel. 77/486-90-36
tel. +48 696-097-039, środki, pasze +48 795-197-879, + 48 784-557-704 paliwa +48 696-069-258
www.agropol-baborow.pl
agropol@agropol-baborow.pl
O firmie | Oferta | Aktualności | Galeria | Kontakt
Copyright © 2016 AGROPOL All rights reserved.
Web by. INTERMEDIA iem.pl | stat: 0